Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Zakup przez telefon

Telefony:
34 3242507
600 850 609
793 399 992
666 119 991

Adres:
ul. Kiedrzyńska 9
42-202 Częstochowa

Bank:
Pekao S.A.
12 1240 1213 1111 0000 2379 6362

E- mail:
handel@e-programy.eu

Usługi serwisowe

1. Instalacja oprogramowania
2. Wdrożenie serwisowe urządzeń
3. Instalacja i odczyt kas fiskalnych
4. Przeglądy urządzeń fiskalnych
5. Szkolenia

Serwis24

Telefon:
600 850 609
793 399 992
666 11 9991

Niezawodne kasy fiskalne? Postaw na produkty ELZAB w Radomsku

Jeżeli rozpoczynasz przygodę z prowadzeniem własnego biznesu w Radomsku i zastanawiasz się, jaką wybrać kasę lub drukarkę fiskalną odpowiedź jest jedna – ELZAB! Kasy fiskalne znanego i cenionego producenta to sprawdzone narzędzia, które zyskały uznanie wielu naszych klientów. Są one niezbędne dla przedsiębiorców z branży handlowo-usługowej na całym świecie, a ich głównym celem jest rejestrowanie transakcji sprzedaży w sposób transparentny zarówno dla przedsiębiorcy, jak i klienta. Dzięki kasom fiskalnym producenta ELZAB wchodzących w skład naszego asortymentu masz szansę w sposób intuicyjny prowadzić ewidencję sprzedaży, generować paragony oraz faktury, a także raportować dane niezbędne do rozliczeń podatkowych. Wyróżnia je nowoczesne wzornictwo, łatwa obsługa oraz liczne udogodnienia komunikacyjne (USB host czy komunikacja bezprzewodowa). Wybór urządzenia od sprawdzonego producenta jest kluczowy dla każdego – zarówno mniejszego, jak i większego przedsiębiorcy. Nie wahaj się, zapoznaj z naszą ofertą już dziś!

Drukarki fiskalne ELZAB – Radomsko

Drukarka fiskalna generuje paragony dla klientów oraz ich kopie przeznaczone do archiwizacji. Wydrukowany paragon fiskalny musi być wręczony klientowi, natomiast kopie przechowywane przez sprzedawcę przez okres 5 lat. W związku z tym niesamowicie istotne jest, aby jakość druku również była satysfakcjonująca. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, w e-programy oferujemy szeroki wybór drukarek fiskalnych ELZAB, gwarantujących najwyższą jakość przy jednocześnie atrakcyjnych cenach. Nasz sprzęt współpracuje z kilkoma stanowiskami sprzedaży równocześnie, umożliwiając wydruk paragonu transakcji zarówno w sklepie tradycyjnym, jak i internetowym. Dzięki naszym drukarkom fiskalnym proces rejestrowania transakcji stanie się nie tylko szybszy, ale także bardziej precyzyjny, pozwalając Ci skoncentrować się na rozwoju swojej działalności prowadzonej w Radomsku czy okolicach.

Pełna oferta precyzyjnych czytników kodów

Czytniki kodów kreskowych oraz skanery, które znajdują się w naszej ofercie dla przedsiębiorców z Radomska, to proste w obsłudze urządzenia służące do maksymalnego zautomatyzowania procesu identyfikacji przy użyciu kodu kreskowego lub wielowymiarowego. W biznesie cenimy sobie wyłącznie najnowocześniejsze, inteligentne rozwiązania – właśnie dlatego oferujemy nowoczesne systemy rozpoznawania obrazu nawet z nieczytelnych, uszkodzonych i zabrudzonych powierzchni. Szybki, precyzyjny odczyt, lekkie uchwyty, wydajne baterie – to właśnie cechy czytników kodów znajdujących się w ofercie e-programy.

Sprawne oznaczenia towarów z metkownicami Blitz

Jeżeli poszukujesz najlepszej jakości sprzętu do etykietowania, jesteś w dobrym miejscu! Nasze metkownice znajdują zastosowanie w branżach handlowych, gastronomicznych, magazynach oraz zakładach produkcyjnych. Każde z oferowanych przez e-programy urządzeń gwarantuje czytelne i ostre wydruki, mimo niewielkich rozmiarów. Wysoka jakość wykonania, jak również dobór materiałów użytych do produkcji czynią z nich wybór na długie lata. Bezprzewodowy czytnik i skaner kodów pozwala na pracę w zasięgu kilkudziesięciu, a nawet kilkuset metrów od bazy transmisyjnej. Wiele naszych modeli posiada również tryb magazynowania. Oprócz samych metkownic klientom z Radomska oferujemy również szeroki wybór części zamiennych i kompatybilnych akcesoriów – etykiet oraz aplikatorów.

Szuflady kasowe z wyjmowanymi organizerami

Szuflady kasowe to nieodłączny element budowy kasy fiskalnej. W ofercie naszego sklepu klienci z Radomska znajdą wysokiej jakości szuflady kasowe, które doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju punktach sprzedaży, bezpiecznie przechowując środki pieniężne. Urządzenia te wyposażone zostały w metalowe dociski na banknoty i wyjmowane wkłady na bilon, a także trójpozycyjne stacyjki. W naszym asortymencie znajdziesz komponenty różnej wielkości, z podziałem na kasetki, a także o dowolnej liczbie wyjmowanych wkładów. Stalowa obudowa lakierowana farbą proszkową zapewnia wysoką odporność, a zastosowanie w poszczególnych modelach gumowych podpórek zabezpiecza szufladę przed jej przesuwaniem się.

Wagi elektroniczne – precyzyjne pomiary, atrakcyjne ceny

Waga elektroniczna jest niezastąpiona w wielu branżach usługowych, zwłaszcza w lokalach gastronomicznych oraz placówkach handlowych. Od parametrów wskazanych na jej wyświetlaczu często zależy, ile zapłaci nasz klient – obowiązkowo więc musi być ona urządzeniem podającym dokładne tolerancje. W e-programy klienci z Radomska zaopatrzą się w wagi elektroniczne od najlepszych, cenionych na rynku producentów – ELZAB oraz Dibal, które charakteryzują się precyzją pomiarów, trwałością samego wykonania, a także intuicyjnym działaniem. Automatyczne przetwarzanie danych czy też szybkie odczytywanie wyników sprawiają, że procesy kontrolne są bardziej efektywne, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększoną produktywność. Wszystkie modele prezentowanych na naszej stronie wag posiadają ważną legalizację. Dodane interfejsy komunikacyjne umożliwiają natomiast współpracę z większością kas fiskalnych i POS-ów dostępnych na polskim rynku.