Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Zakup przez telefon

Telefony:
34 3242507
600 850 609
793 399 992
666 119 991

Adres:
ul. Kiedrzyńska 9
42-202 Częstochowa

Bank:
Pekao S.A.
12 1240 1213 1111 0000 2379 6362

E- mail:
handel@e-programy.eu

Usługi serwisowe

1. Instalacja oprogramowania
2. Wdrożenie serwisowe urządzeń
3. Instalacja i odczyt kas fiskalnych
4. Przeglądy urządzeń fiskalnych
5. Szkolenia

Serwis24

Telefon:
600 850 609
793 399 992
666 11 9991

Kasy fiskalne od producenta ELZAB dostępne w Myszkowie

Kasy fiskalne są urządzeniami, które rejestrują sprzedaż zgodnie z obowiązkiem fiskalizacji. Sposób ich działania określają rozporządzenia o kasach rejestrujących oraz ustawa VAT. To niezbędny element niemal w każdej branży handlowo-usługowej. W związku z tym ważne jest, by wybierać urządzenia o najlepszej specyfikacji. Klientom z Myszkowa oferujemy duży wybór wysokiej klasy kas fiskalnych, dzięki którym łatwo wygenerują oni paragony, faktury i raporty podatkowe. Niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności przedsiębiorcy znajdą u nas urządzenia idealnie dopasowane do swoich potrzeb, będące niekwestionowanym liderem na rynku polskim i zagranicznym. Kasy fiskalne producenta ELZAB, które dostępne są na naszej stronie, wyróżnia przede wszystkim nowoczesne wzornictwo, łatwa obsługa oraz liczne udogodnienia komunikacyjne.

Drukarki fiskalne marki ELZAB – technologie wspierające przedsiębiorców

W asortymencie sklepu internetowego e-programy klienci z Myszkowa znajdą szereg drukarek fiskalnych niezbędnych przy prowadzeniu przedsiębiorstwa handlowo-usługowego, wyposażonych w wiele dodatkowych funkcji, m.in. możliwość zaprogramowania różnych walut. Urządzenia producenta ELZAB umożliwiają również współpracę z kilkoma stanowiskami sprzedaży jednocześnie. Drukarki dostępne w ofercie współdziałają z programami komputerowymi, co pozwala na tworzenie raportów, zestawień, a także niestandardowych wydruków. Prezentowane modele zapewniają również łatwą integrację z systemami księgowymi.

Nowoczesne czytniki kodów – ręczne, bezprzewodowe i stacjonarne

Te niepozorne urządzenia, służące do zautomatyzowania procesu identyfikacji przy wykorzystaniu kodu kreskowego lub wielowymiarowego, mają niebagatelny wpływ na organizację pracy w magazynach, sklepach oraz innych miejscach handlowych. Czytnik kodów od e-programy to inteligentne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorstwa w Myszkowie, które wykorzystuje innowacyjne systemy rozpoznawania obrazu nawet z nieczytelnych czy zabrudzonych powierzchni. Na stronie posiadamy modele:

  • ręczne,
  • bezprzewodowe,
  • stacjonarne.

Przy wyborze konkretnego ich rodzaju należy wziąć pod uwagę, że na terenie jednego sklepu może być wykorzystywanych kilka skanerów w zależności od potrzeb (np. czytnik do kodów jedno- lub dwuwymiarowy stosuje się tam, gdzie identyfikowany towar posiada konkretny rodzaj kodu). W oferowanym asortymencie większość urządzeń sczytuje oba ich rodzaje.

Metkownice kilkurzędowe od producenta Blitz oraz ich części zamienne

Prowadząc działalność gospodarczą, należy stawiać na sprzęt, który pozwoli zaoszczędzić jak najwięcej czasu. Metkownice to urządzenia, które minimalizują prawdopodobieństwo wystąpienia pomyłki w oznaczaniu ceny lub daty ważności na towarze. Dlatego wszystkich przedsiębiorców z Myszkowa zachęcamy do zapoznania się z ofertą jedno-, dwu- lub trzyrzędowych metkownic m.in. od producenta Blitz. Modele te różnią się wielkością drukowanych metek oraz ilością znaków na rolce. Każde z dostępnych w tej kategorii urządzeń zapewnia czytelny i wyrazisty wydruk symboli oraz znaków specjalnych. Mechanizmy drukujące wyposażone zostały w metalowe podzespoły dla zwiększenia ich wytrzymałości. Metkownice od Blitz charakteryzują się również łatwą wymianą zarówno rolek, jak i wałka barwiącego – wszystkie te elementy również zakupisz na naszej stronie.

Szuflady kasowe z trójpozycyjnymi stacyjkami

Modele szuflad kasowych, które oferujemy klientom z Myszkowa, wykonane zostały z najwyższej jakości materiału – stali lakierowanej proszkowo. Nasz asortyment obejmuje urządzenia z wyjmowanymi wkładami, których wielkości odpowiadają różnym rodzajom kas fiskalnych. Szuflady są również wyposażone w praktyczne organizery i osobne przegródki na monety, a także banknoty oraz metalowe dociski. Dzięki największemu wyborowi szuflad kasowych nasi klienci mogą zachować porządek, skutecznie zabezpieczając pieniądze. Trójpozycyjne stacyjki zapewnią z kolei bezpieczeństwo przed ingerencją osób trzecich. W zestawach znajdują się oczywiście kompatybilne zamki oraz komplety kluczyków.

Wagi elektroniczne oraz ich przeznaczenie

To od parametrów wskazanych na wadze elektronicznej zależy, ile zapłaci klient – urządzenia te muszą więc być niezwykle dokładne. Oprócz branży gastronomicznej i usługowej wykorzystuje się je również w procesach produkcyjnych, dystrybucji oraz kontroli jakości. W naszej ofercie dostępnej dla przedsiębiorców z Myszkowa znajduje się pełen przekrój wag elektronicznych czołowych producentów takich jak ELZAB czy Dibal, charakteryzujących się niezrównaną precyzją pomiarów. Automatyczne przetwarzanie danych oraz szybkie odczytywanie wyników sprawiają, że procesy kontrolne są bardziej efektywne, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększoną produktywność w przedsiębiorstwie. Modele wyposażone są w wyświetlacze LCD umieszczone od strony obsługi. Obudowa wykonana jest ze stali nierdzewnej, która w połączeniu ze współczynnikiem wodoodporności IP65 sprawia, że wagi elektroniczne doskonale spisują się w różnej wielkości placówkach handlowych czy do pomiaru masy w zakładach produkcyjnych.