Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Zakup przez telefon

Telefony:
34 3242507
600 850 609
793 399 992
666 119 991

Adres:
ul. Kiedrzyńska 9
42-202 Częstochowa

Bank:
Pekao S.A.
12 1240 1213 1111 0000 2379 6362

E- mail:
handel@e-programy.eu

Usługi serwisowe

1. Instalacja oprogramowania
2. Wdrożenie serwisowe urządzeń
3. Instalacja i odczyt kas fiskalnych
4. Przeglądy urządzeń fiskalnych
5. Szkolenia

Serwis24

Telefon:
600 850 609
793 399 992
666 11 9991

Skanery kodów

Zarówno czytniki, jak i skanery kodów kreskowych dostępne w ofercie sklepu e-programy z Częstochowy są prostymi w obsłudze urządzeniami służącymi do zautomatyzowania procesu identyfikacji osób oraz przedmiotów przy wykorzystaniu kodu kreskowego lub wielowymiarowego, który jest odczytywany przez skaner. Taki kod może zawierać ciąg znaków, który odpowiednio przypisany w bazie danych poinformuje o nazwie, rodzaju i cenie produktu bądź przekaże wiadomości na temat konkretnej osoby. Znajdujące się w ofercie sklepu e-programy z Częstochowy skanery oraz czytniki kodów charakteryzują się funkcjonalnością, a także szybkością odczytywania kodów, znacząco usprawniając pracę w sklepie, biurze, magazynie czy centrach logistycznych. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego modelu, skontaktuj się z nami! Doświadczeni konsultanci z e-programy pomogą w doborze skanera lub czytnika kodów kreskowych przystosowanego do docelowego miejsca i warunków pracy. Z chęcią doradzimy, kiedy lepiej sprawdzi się prosty czytnik przewodowy do kodów kreskowych, a kiedy natomiast lepiej będzie postawić na wytrzymały, bezprzewodowy skaner kodów QR.

Precyzyjne skanery kodów – pełna oferta z Częstochowy

Poszukując skutecznego narzędzia, które pomoże Ci zoptymalizować procesy w magazynie lub punkcie sprzedaży, warto zainteresować się czytnikami oraz skanerami kodów z oferty sklepu e-programy w Częstochowie. Dzięki dostępnym w naszym asortymencie urządzeniom zwiększysz wydajność i dokładność w pracy. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, czy większe przedsiębiorstwo, nasze urządzenia pomogą Ci usprawnić procesy magazynowe oraz obsługę klienta. Z uwagi na częstotliwość ich użytkowania muszą one bezbłędnie spełniać swoje funkcje.

Dlaczego warto wybrać czytniki kodów ze sklepu e-programy w Częstochowie?

Przy wyborze konkretnego modelu czytnika kodów z oferty naszego sklepu w Częstochowie, nie zapominajmy o zapoznaniu się z poszczególnymi ich rodzajami i dopasowaniu tego, który najbardziej odpowiada wymaganiom danego stanowiska. Należy wziąć pod uwagę, że na terenie jednego sklepu może być wykorzystywanych kilka rodzajów skanerów – w zależności od potrzeb, np. czytnik do kodów jedno- lub dwuwymiarowy stosuje się tam, gdzie identyfikowany towar posiada konkretny rodzaj kodu. W oferowanym przez nas asortymencie większość prezentowanych urządzeń sczytuje oba ich rodzaje. Asortyment sklepu e-programy z Częstochowy obejmuje skanery i czytniki kodów:

  • ręczne,
  • bezprzewodowe,
  • stacjonarne.

Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty!