Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Zakup przez telefon

Telefony:
34 3242507
600 850 609
793 399 992
666 119 991

Adres:
ul. Kiedrzyńska 9
42-202 Częstochowa

Bank:
Pekao S.A.
12 1240 1213 1111 0000 2379 6362

E- mail:
handel@e-programy.eu

Usługi serwisowe

1. Instalacja oprogramowania
2. Wdrożenie serwisowe urządzeń
3. Instalacja i odczyt kas fiskalnych
4. Przeglądy urządzeń fiskalnych
5. Szkolenia

Serwis24

Telefon:
600 850 609
793 399 992
666 11 9991

Bitdefender GravityZone Business Security – pakiet dla firm

Bitdefender GravityZone Business Security – najlepszy pakiet zabezpieczeń internetowych dla firm

Już dziś warto pomyśleć o jak najlepszym zabezpieczeniu swojej firmy z odpowiednim rozwiązaniem antywirusowym. W tym celu oferujemy Bitdefender – najlepsze zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem dla firm! GravityZone Business Security został zaprojektowany, by chronić organizacje różnej wielkości, od małych do średnich, obsługujących dowolną liczbę serwerów plików, komputerów stacjonarnych lub laptopów, maszyn fizycznych oraz wirtualnych. Zaawansowana technologia oparta jest na warstwowej platformie ochrony punktów końcowych nowej generacji z najlepszymi w branży funkcjami zapobiegania, wykrywania i blokowania, przy użyciu sprawdzonych technik uczenia maszynowego, analizy behawioralnej oraz ciągłego monitorowania uruchomionych procesów – zapewni Twojej działalności kompleksową ochronę przed wszelkimi zagrożeniami cyfrowymi. Dzięki ofercie e-programy możesz być pewien, że przechowywane przez Ciebie dane są bezpieczne, a pracownicy mogą działać sprawnie i bez obaw o cyberataki.

Bitdefender Total Security – kompleksowa ochrona dla firm

Bitdefender dla firm posiada szeroki zakres funkcji, w tym skuteczne wykrywanie i blokowanie wirusów, ransomware'u, phishingu oraz szkodliwego oprogramowania.

W zależności od tego ile stanowisk komputerowych posiadasz w swojej firmie, w e-programy zaopatrzysz się w odpowiedni pakiet, który zabezpieczy zarówno mniejszych, jak i większych przedsiębiorców. Każdy z nich uchroni Twoje urządzenia przed atakami ransomware. Bitdefender GravityZone Business Security Pack jest też doskonałym rozwiązaniem dla firm, które szukają skutecznego zabezpieczenia przed niepożądanym wyciekiem poufnych informacji. Oferujemy licencje programu aż do 100 stanowisk, co z pewnością zaspokoi zróżnicowane potrzeby przedsiębiorców, jednocześnie redukując liczbę obowiązków pracowników IT.

Nie ryzykuj – wybierz Bitdefender dla firm i zabezpiecz swoje przedsiębiorstwo przed cyberzagrożeniami już dziś! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji oraz skorzystać z szerokiej oferty e-programy. Twój spokój i bezpieczeństwo są naszymi priorytetami.

Sortuj wg: