Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Zakup przez telefon

Telefony:
34 3242507
600 850 609
793 399 992
666 119 991

Adres:
ul. Kiedrzyńska 9
42-202 Częstochowa

Bank:
Pekao S.A.
12 1240 1213 1111 0000 2379 6362

E- mail:
handel@e-programy.eu

Usługi serwisowe

1. Instalacja oprogramowania
2. Wdrożenie serwisowe urządzeń
3. Instalacja i odczyt kas fiskalnych
4. Przeglądy urządzeń fiskalnych
5. Szkolenia

Serwis24

Telefon:
600 850 609
793 399 992
666 11 9991

Szuflady kasowe – najkorzystniejsza oferta w Częstochowie

Szuflady kasowe przeznaczone do kas fiskalnych

Szuflady kasowe to nieodłączne części budowy kasy fiskalnej i jednocześnie obowiązkowy element w każdym biznesie, w którym przedsiębiorcy mają styczność z transakcjami gotówkowymi. W ofercie naszego sklepu z Częstochowy znajdziesz wysokiej jakości szuflady kasowe, które doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju punktach sprzedaży, bezpiecznie przechowując środki pieniężne, paragony oraz dokumenty. Przemyślane wyciągane wkłady pozwalają na sprawną i wygodną organizację. W zestawach znajdują się oczywiście zamki oraz komplety kluczyków.

Dlaczego warto wybrać szuflady kasowe z oferty e-programy w Częstochowie?

Nasza firma już od 30 lat zajmuje się nie tylko sprzedażą, ale również kompleksowym serwisem urządzeń fiskalnych. To właśnie dzięki wieloletniemu doświadczeniu zyskaliśmy tak duże zaufanie wśród klientów, proponując im tylko najlepsze rozwiązania od czołowych producentów. Dostępne do kupna na naszej stronie szuflady fiskalne z wyjmowanymi wkładami na bilon oraz banknoty są wyłącznie najlepszej jakości. Ich przemyślane wnętrze wpływa na porządek oraz sprawną organizację pracy. Większość dostępnych u nas modeli posiada stalowe obudowy, które gwarantują solidność. Ponadto konstrukcje są malowane proszkowo. Szuflady kasowe dostępne w naszej ofercie dla klientów z Częstochowy i nie tylko współpracują z najpopularniejszymi na rynku urządzeniami, m.in. ELZAB, Farex, ELEMIS, EMAR, INNOVA, a także Posnet.

Solidne szuflady kasowe – Częstochowa

Modele dostępne na stronie wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność przez wiele lat intensywnego, codziennego użytkowania. Większość z nich wyposażono dodatkowo w metalowe dociski na banknoty i wyjmowane wkłady na bilon, a także trójpozycyjne stacyjki, zabezpieczające przed włamaniem oraz kradzieżą. Przedsiębiorcom z Częstochowy i nie tylko oferujemy szuflady kasowe różnej wielkości, z podziałem na kasetki, a także o dowolnej liczbie wyjmowanych wkładów. Służymy pomocą na każdym etapie zakupu – począwszy od wyboru konkretnego modelu aż po realizację zamówienia.

Sortuj wg: