Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Zakup przez telefon

Telefony:
34 3242507
600 850 609
793 399 992
666 119 991

Adres:
ul. Kiedrzyńska 9
42-202 Częstochowa

Bank:
Pekao S.A.
12 1240 1213 1111 0000 2379 6362

E- mail:
handel@e-programy.eu

Usługi serwisowe

1. Instalacja oprogramowania
2. Wdrożenie serwisowe urządzeń
3. Instalacja i odczyt kas fiskalnych
4. Przeglądy urządzeń fiskalnych
5. Szkolenia

Serwis24

Telefon:
600 850 609
793 399 992
666 11 9991

Kasy fiskalne ELZAB – numer jeden w Pajęcznie

Klientom z Pajęczna jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania z zakresu urządzeń fiskalnych obejmujące m.in. kasy. Modele prezentowane na stronie spełniają wszystkie niezbędne wymogi ustawy VAT. Bez względu na branżę, w której działasz, specjaliści z e-programy pomogą Ci wybrać model kasy fiskalnej dostosowany do potrzeb i wielkości Twojego biznesu. Kasa fiskalna w obecnych czasach traktowana jest niczym partner biznesowy dbający o Twoje finanse. Warto zatem wybrać taką, na której zwyczajnie można polegać! W swoim asortymencie posiadamy kasy fiskalne dopasowane zarówno do mniejszych, jak i większych przedsiębiorstw popularnego producenta ELZAB.

Drukarki fiskalne ELZAB – łatwa integracja z systemami księgowymi

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór urządzeń od producenta ELZAB, zapewniających nie tylko wydruk paragonów, ale także faktur i raportów podatkowych. Klientom z Pajęczna oferujemy drukarki fiskalne umożliwiające programowanie różnych walut oraz współpracę z kilkoma stanowiskami sprzedaży jednocześnie. Dzięki wykorzystaniu najbardziej zaawansowanych technologii zyskujesz błyskawiczną obsługę transakcji, precyzyjne generowanie dokumentów podatkowych oraz łatwą integrację z systemami księgowymi. W tej kategorii znajdziesz urządzenia przeznaczone dla małych i średnich punktów usługowych oraz te specjalizowane – polecane do punktów sprzedaży bezobsługowej.

Skanery i czytniki kodów – zwiększ wydajność i dokładność w pracy

Czytniki kodów kreskowych to wyposażenie, bez którego nie może obejść się większość firm i przedsiębiorstw działających na rynku. Urządzenia te okazały się niezbędne na magazynach czy centrach logistycznych – czyli wszędzie tam, gdzie produkty opatrzone są etykietami zawierającymi kody kreskowe. Z uwagi na częstotliwość ich użytkowania muszą one bezbłędnie spełniać swoje funkcje. W związku z tym przedsiębiorcom z Pajęczna oferujemy czytniki kodów najwyższej jakości – ręczne, bezprzewodowe oraz stacjonarne, pozwalające na szybką identyfikację towarów. Oferowane przez nas modele są proste w obsłudze i intuicyjne – jeśli natomiast w dalszym ciągu będziesz potrzebował konsultacji przy ich wyborze, służymy pomocą!

Metkownice marki Blitz – niezawodność części zamiennych

Metkownice z powodzeniem wykorzystywane są w branży handlowej i gastronomicznej, ale zastosowanie znajdą również w miejscach takich jak magazyny, sklepy spożywcze oraz zakłady produkcyjne. Dla naszych klientów z Pajęczna przygotowaliśmy specjalną ofertę obejmującą szeroki wybór metkownic od renomowanego producenta Blitz. Urządzenia tej marki są gwarancją czytelnych, wyraźnych wydruków, co minimalizuje prawdopodobieństwo pomyłek w oznaczaniu zarówno cen, jak i dat ważności. Modele dostępne w naszym sklepie mogą różnić się od siebie wielkością drukowanych metek oraz ilością znaków drukowanych w wierszu. Oferujemy także szeroki wybór części zamiennych, co jest charakterystyczne tylko dla tego producenta.

Szuflady kasowe od e-programy gwarancją bezpieczeństwa gotówki

Szuflady kasowe wykonane z solidnych materiałów są niezbędne w każdym biznesie, w którym przedsiębiorcy mają styczność z transakcjami gotówkowymi. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości szuflady, które doskonale sprawdzą się w różnego rodzaju punktach sprzedaży, bezpiecznie przechowując środki pieniężne. Szuflady kasowe dostępne na stronie dla klientów z Pajęczna wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność przez wiele lat intensywnego użytkowania. Większość z nich wyposażono dodatkowo w metalowe dociski na banknoty i wyjmowane wkłady na bilon, a także trójpozycyjne stacyjki. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą na każdym etapie zakupu – od wyboru konkretnego modelu, aż do realizacji zamówienia.