Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Zakup przez telefon

Telefony:
34 3242507
600 850 609
793 399 992
666 119 991

Adres:
ul. Kiedrzyńska 9
42-202 Częstochowa

Bank:
Pekao S.A.
12 1240 1213 1111 0000 2379 6362

E- mail:
handel@e-programy.eu

Usługi serwisowe

1. Instalacja oprogramowania
2. Wdrożenie serwisowe urządzeń
3. Instalacja i odczyt kas fiskalnych
4. Przeglądy urządzeń fiskalnych
5. Szkolenia

Serwis24

Telefon:
600 850 609
793 399 992
666 11 9991

Kasy fiskalne producenta ELZAB – sprawdzone rozwiązania dla Twojego biznesu w Kłobucku

Kasy fiskalne stanowią niezbędne narzędzie dla przedsiębiorców z branży handlowo-usługowej na całym świecie. Ich głównym celem jest rejestrowanie transakcji sprzedaży w sposób jawny, zarówno dla przedsiębiorcy, jak i klienta. Dzięki kasom fiskalnym, np. ELZAB – których szeroki wybór mamy w ofercie – możesz w łatwy oraz intuicyjny sposób prowadzić ewidencję sprzedaży, generować paragony czy faktury, a także raportować dane potrzebne do rozliczeń podatkowych. Bez względu na charakter czy wielkość naszej działalności posiadanie kasy fiskalnej zapewnia zgodność z przepisami prawa podatkowego. Wybór urządzenia od sprawdzonego producenta jest kluczowy dla każdego przedsiębiorcy – nie wahaj się więc ani chwili dłużej, tylko przejrzyj naszą ofertę już dziś!

Drukarki fiskalne ELZAB – niezawodność potwierdzona opiniami klientów z Kłobucka

Każdy przedsiębiorca wie, jak istotne jest posiadanie sprawnej drukarki fiskalnej renomowanej marki. My oferujemy szeroki wybór tych urządzeń – od czołowego producenta ELZAB, który stanowi gwarancję wysokiej jakości i niezawodności. Ten najnowocześniejszy, zaawansowany technologicznie sprzęt jest gotowy do pracy nawet w trudnych warunkach. W asortymencie znajdują się m.in. drukarki fiskalne ELZAB, które współpracują z kilkoma stanowiskami sprzedaży równocześnie, umożliwiając wydruk paragonu transakcji dokonanej zarówno w sklepie tradycyjnym, jak i internetowym, Teraz każdy przedsiębiorca z Kłobucka może bez problemów, zgodnie z prawem, rozliczać swoją działalność, ciesząc się jednocześnie nowoczesnym oraz niezawodnym urządzeniem.

Czytnik kodów – inteligentna automatyzacja

Czytniki i skanery kodów kreskowych to proste w obsłudze urządzenia służące do maksymalnego zautomatyzowania procesu identyfikacji osób oraz przedmiotów. Działają z wykorzystaniem kodu kreskowego lub znaku wielowymiarowego, odczytywanego przez skaner. Taki kod może składać się z ciągu znaków, który odpowiednio przypisany w bazie danych, będzie informował o nazwie, rodzaju, a także cenie konkretnego produktu. Czytniki kodów kreskowych, które oferujemy klientom m.in. z Kłobucka to inteligentne rozwiązania wykorzystujące innowacyjne systemy rozpoznawania obrazu nawet z nieczytelnych, uszkodzonych czy zabrudzonych powierzchni. Szybki, precyzyjny odczyt, lekkie uchwyty, wydajne baterie – właśnie to proponujemy, jeśli chodzi o czytniki kodów.

Oferta metkownic producenta Blitz – sprawne oznaczanie towaru

Zachęcamy klientów do zapoznania się z pełną ofertą sklepu e-programy obejmującą artykuły do etykietowania – w tym metkownice. Urządzenia te pozwalają na nadrukowanie na specjalnej etykiecie samoprzylepnej ceny lub kodu kreskowego. Produkty tego typu, wykorzystywane głównie w branżach handlowych i gastronomicznych, znajdują również zastosowanie w magazynach oraz zakładach produkcyjnych – oznaczają m.in. daty ważności. Każda z oferowanych metkownic gwarantuje czytelne oraz ostre wydruki, mimo niewielkich rozmiarów. Wysoka jakość wykonania, jak również odpowiednio dobrane materiały wykorzystane do produkcji czynią z nich wybór na długie lata. Oferujemy urządzenia czołowych producentów – Blitz, Sato, Open, Sky i wiele innych. Oznaczaj swoje towary sprawnie, zwiększając efektywność pracy razem z naszymi urządzeniami!

Szuflady kasowe od e-programy – bezpieczeństwo i nowoczesność

Decydując się na solidne szuflady kasowe z naszej oferty, wybierasz jednocześnie bezpieczeństwo przechowywanej w nich zawartości. Modele przedstawione na stronie wyposażone zostały w organizery na bilon i gotówkę, metalowe dociski na banknoty oraz trójpozycyjne stacyjki. Ponadto konstrukcje szuflad kasowych, które proponujemy klientom z Kłobucka, są malowane proszkowo, co znacznie podnosi ich estetykę. Dostępne w ofercie akcesoria są przeznaczone do najpopularniejszych na rynku urządzeń, m.in. ELZAB, Farex, ELEMIS, EMAR, INNOVA, a także Posnet.

Wagi elektroniczne, czyli precyzyjne pomiary dla każdego biznesu

Waga elektroniczna jest niezastąpionym narzędziem w wielu branżach, zwłaszcza w lokalach gastronomicznych oraz placówkach handlowych. Dostępne w naszej ofercie wagi kontrolne od czołowych producentów – ELZAB oraz Dibal – charakteryzują się precyzją pomiarów oraz trwałością, ze względu na jakość użytych do ich produkcji materiałów. Automatyczne przetwarzanie danych oraz szybkie odczytywanie wyników sprawiają, że procesy kontrolne są bardziej efektywne, co przekłada się z kolei na oszczędność czasu i zwiększoną produktywność. Wagi elektroniczne, które proponujemy m.in. klientom z Kłobucka, mogą być wykorzystywane do różnorodnych zastosowań, począwszy od kontroli wagi produktów spożywczych, po sprawdzanie paczek w magazynach.